Дома Магазин А да не претера малку со купачиве Карлеуша? (ФОТО)

А да не претера малку со купачиве Карлеуша? (ФОТО)

Loading...

Jeлена Карлеуша ја напушти бетонската џунгла и жешкиот асфалт во Белград и се упати во сончевата Турција. Таму со ќерките Атина и Ника избра ексклузивен ресорт кој пружа вистинско уживање, за луксузно летување.

Сопругот, фудбалерот Душко Тошиќ заради обврските кон професијата и клубот, мораше да замине во Кина каде тукушто започна фудбалската сезона.

И додека Душко го нема, а децата си играат со своето друштво, Јелена времето наместо на песочната плажа, го минува покрај хотелскиот базен каде позираше со гол задник за добро утро и уште поубав ден.

Се разбира, фотографиите веднаш осамнаа на нејзиниот Инстаграм, со големата обла задница во преден план. Фото понуда за влажни погледи и полни очи возбуда… Натура – култура за нејзините Инстаграм пријатели и машки обожаватели.

Извор: Вистина

Loading...