Дома Магазин Србите велат вака: Поради жената на српскиот фудбалер, среќни сме што постои...

Србите велат вака: Поради жената на српскиот фудбалер, среќни сме што постои Инста (ФОТО)

Loading...

Сопругата на фудбалерот Филип Ѓoрѓевиќ, Јована, предизвика хистерија на Инстаграм објавувајќи провокативни фотографиии.

Атрактивната манекенка сакала да им посака добро утро на своите придружници објавувајќи фотографија од креветот на кој лежи, без ниту едно парче облека.

Во преден план се нејзините гради, на кои можете да ги видите линиите од сончање, односно трагите од бикинито кое го носела.

Јована постојано ги чести своите фанови со вакви и слични фотографии.

Loading...