Дома Македонија За Тито Беличанец Милошоски е најомразениот ВМРОН, а Рашела невидена глуперда

За Тито Беличанец Милошоски е најомразениот ВМРОН, а Рашела невидена глуперда

Тито Беличанец стана особено актуелен во јавноста изминативе два дена, откако беше објавено дека се затвора текстилниот комбинат ,,Тетекс”, а тој наводно неколку денови претходно ги продал своите акции од компанијата.

Loading...

Беличанец важи за голем противник на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ и особено нејзините функционери.

На неговиот профил на социјалните мрежи, може да се види дека му се допаѓаат владините политики, а е остар противник на опозициските политичари:

Loading...