Дома Магазин (ВИДЕО) Братот на Вики Миљковиќ ја удри Лепа Брена по глава –...

(ВИДЕО) Братот на Вики Миљковиќ ја удри Лепа Брена по глава – таа остана вџашена

Лепа Брена беше на слава кај пејачката Вики Миљковиќ, но никој не раскажа за незгодата која таму се случила.

Loading...

Имено, братот на Вики Миљковиќ ја удрил Брена по глава.

Овој настан не се случил намерно, со оглед на тоа дека братот на Миљковиќ сакал да се фотографира со својата сестра и со пејачката, па случајно со лактот ја удрил Брена.

Loading...