Дома Магазин (ФОТО) Го стопи – Пријовиќ на Александар оригинално му го честиташе роденденот

(ФОТО) Го стопи – Пријовиќ на Александар оригинално му го честиташе роденденот

Александра Пријовиќ му приреди вистинско роденденско изненадување на својот сопруг Филип Живојиновиќ.

Пејачката и посинокот на Лепа Брена се заколнаа на вечна љубов минатата година, додека овој март се остварија во улога на родители. И токму нивниот син, малиот Александар неговата позната мама реши да го облече во нешто со кое ќе го воодушеви својот сакан.

Loading...

Имено, Александар беше облечен во боди на кое пишува – „Tато, јас сум твојот најубав подарок. Среќен роденден. Те сакаме мама и јас“.

Филип не можеше да остане рамнодушен на ваквиот подарок, па на Инстаграм веднаш објави фотографија под која напиша:

„Најдрагиот подарок на тато“.

Loading...