Дома Магазин Македонката од „Задруга“, Елеонора: Го донирав дечко ми, многу евтино се продаде...

Македонката од „Задруга“, Елеонора: Го донирав дечко ми, многу евтино се продаде по провинциите

Атрактивната Елеонора Миљковиќ која беше дел од „Задруга“ пред неколку дена беше дел од една реклама за елитни производи, а таа шанса тимот на „Ексклузив“ ја искористи да направи и интервју со неа.

Таа многу често знае да испровоцира со разголени фотографии на својот Инстаграм профил, а и рака на срце изгледа одлично. Секако, не не чуди и што веќе има голем број на понуди од странство. Во интервјуто со нас откри дека веќе заработува добро, а и тоа е причината зошто не прифатила повторно да се врати во „Задруга“.

Кога станува збор за љубов добивме интересни одговори:

-Немам дечко, затоа што во денешницава нема машки.- вели Елеонора и додава дека не сака да ја нарекуваат старлета, а откри дека била и во седум годишна врска, па на прашањето зошто веќе не е, вели:

-Дечко ми се продаде многу евтино по провинциите, го донирав!

Целото интервју проследете го на „1ТВ“