Дома Останато (ВИДЕО) На венчавката се појави неговата бивша и тоа во невестински фустан...

(ВИДЕО) На венчавката се појави неговата бивша и тоа во невестински фустан – па следеше интересното

Во Кина на една младенка на свадбата и се случила сцена од ноќен кошмар. Поранешната девојка на младоженецот упаднала на самиот чин на венчавката облечена во венчаница.

Снимката на која поранешната во венчаница упаѓа на најубавиот дел од церемонијата, со шминка и фризура станала вирална.

„Дејли Меил“ пишува дека поранешната девојка, која младоженецот го влечела за рака во еден момент паднала на колена, викала дека таа не е виновна за раскинувањето и дека тој мора да и се врати.

Шокираната невеста во неверување го гледала овој понижувачки момент и на крај си заминала