Дома Магазин Драгана Мирковиќ дозволи да се сними луксузот кај неа дома (ВИДЕО)

Драгана Мирковиќ дозволи да се сними луксузот кај неа дома (ВИДЕО)

Драгана Мириковиќ во емисијата „Ами Џ шоу“ која беше прикажана пред неколку години, покажала како изгледа нејзината родна куќа. Пејачката пораснала во шестчлено семејство во Касидол и иако денес живее во луксуз, го користи секое слободно време за да го помине во својот роден крај.

Сега таа со години живее во Виена, главниот град на Австрија со сопругот и децата. Има луксузна куќа вредна милиони евра со неколку спални соби, базен, дрвени скали што вода до горниот кат, каде што е сместено и нејзиното катче…

Бањата и е украсена со кристали од Сваровски, има приватна сауна, а пред неколку години, семејното гнездо било опремено со луксузен италијански мебел.

Како изгледа нејзината бечка милионска палата одвнатре, заедно со се возниот парк од Мајбах, Ролс Ројс, бентли, неколку Ламборџини… погледнете во видеото: