Дома Магазин (ФОТО) Фановите изненадени од ќерката на Цеца: Анастасија ја покажа тетоважата на...

(ФОТО) Фановите изненадени од ќерката на Цеца: Анастасија ја покажа тетоважата на вратот

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ покрена лавина од коментари на социјалните мрежи откако објави чудна фотографија.

Имено наследничката на Цеца со фановите сподели несекојдневна фотографија на својот Инстаграм профил на која позира со голема тетоважа на својот врат.

Оваа нејзина привремена тетоважа собра над 40 илјади лајкови и стотина коментари.

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ гостуваше во емисија во која зборуваше за појавувањето во јавноста од мала и дека воопшто не и влијаат негативните коментари.


-Од мала сум актуелна за јавноста, така да ништо од ова не ми е ново. Ништо не се промени во однос на медиумите, се е исто. Само ми е драго што сега веќе имам своја професија, во смисла дека сега сум пејачка, веќе не сум ќерката на Цеца. Така да сега имам причина за да се појавувам во медиумите – истакнува атрактивната пејачка.