Дома Uncategorized Овие два хороскопски знаци неделава нема да имаат среќа во љубовта

Овие два хороскопски знаци неделава нема да имаат среќа во љубовта

Loading...

Оваа работна недела ќе биде лоша на љубовен план за овие хороскопски знаци.

Вага

Ве очекува вистинска бура. Настаните ќе се менуваат брзо, а вие тешко ќе можете да се снајдете така што поради невнимание можен е прекин со партнерот.

Односите во семејството нема многу да ве радуваат, ќе мора да бидете потрпеливи за да ги избегнете расправиите.

Стрелец

Ви недостасува трпение, а на вашиот партнер храброст да се соочи со заедничките проблеми. Смирете ги заедничките страсти. Се обидувате да одложите една средба, но тоа е само привремено решение.

Соочувањето со вистината ви носи психолошко олеснување.

Loading...