Дома Магазин Моника, сопругата на Чешкиот претседател обожува да се слика разголена (ФОТО)

Моника, сопругата на Чешкиот претседател обожува да се слика разголена (ФОТО)

Loading...

За време на свечената церемонија по повод крајот на првата светска војна чии домаќини беа Емануел и Брижит Макрон присутни беа безброј политичари од целиот свет.

Но, најголемо внимание предизвика сопругата на чешкиот премиер, Моника Бабишова.

Таа им 43 години и е помлада 20 години од сопругот, а на прославата се појави во црвен фустан со голи раменици со што го привлече целото светско медиумско внимание.

View this post on Instagram

Kuchticka👩‍🍳😜😋😋

A post shared by Mona (@monikababisova) on

Таа инаку има две деца од претходниот брак, а на социјалните мрежи е многу активна.

Loading...