Дома Магазин (ФОТО) Елена Велевска се пофали и се поднови – само не кажа...

(ФОТО) Елена Велевска се пофали и се поднови – само не кажа дали “Мечето” и го купи сопругот или

Фолк пејачката Елена Велевска изминатиот месец октомври го прослави својот 38-ми роденден, а неколку дена подоцна реши да се почести со луксузен подарок каков секој би посакал. Таа дојде до Скопје каде од салон избра бел Мерцедес од класата CLA 200D кој во автомобилската индустрија важи за најаеродинамичниот автомобил на светот, кој исто така го нарекуваат вистинска икона во дизајнот кој побудува голем интерс ширум светот.

Токму за едно вакво ново бело „мече“ Елена плати речиси 37 илјади евра или ако поточно се погледне во ценовникот на застапниците, овој автомобил чини 36.980 евра или во денари нешто повеќе од 2 милиони.

Loading...

Па така, иако и се случуваа не толку убави работи во бракот, кои сепак завршија со помирување, за Велевска животот повторно има една убава хармонија, особено кога е вака луксузно зачинета.

Loading...