Дома Магазин Елена Ристеска има ново момче – бизнисмен кој не е од Македонија

Елена Ристеска има ново момче – бизнисмен кој не е од Македонија

Поп-пејачката Елена Ристеска има ново момче. Барем така вели чаршијата, а според извори на 1ТВ кој сакал да остане анинимен, вели дека пејачката овој пат е решена да го сокрие од очите на јавноста. Елена во 2012 година стапи во брак со скопјанецот Бојан Ивановски.

Свадбената веселба беше во хотелот „Александар палас“, но овој брак траеше многу кратко, се до 2016 година ,кога дефинитвно двојката стави крај.Тогаш во јавноста се шпекулираше дека наводно во нивниот брак се замешала трета личност, односно прељуба, но пејачката не ги дематираше тие гласини.

Loading...

Како што се наведува, аа новата љубов на Елена само се знае дека е бизнисмен и дека не е Македонец. Останува времето да покаже дали оваа информација е точна и кој е таинствениот дечко.

Loading...